З початку серпня криворізькі патрульні виявили 45 нетверезих водіїв

На 45 нетверезих кермувальників поліцейські склали протоколи лише за перші дні серпня. Вартість штрафу за таке  порушення зростає з кожним повторним правопорушенням, а за умов воєнного стану авто одразу конфісковують на потреби оборони. Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Кривого Рогу.

З початку серпня криворізькі патрульні виявили 45 нетверезих водіїв

Для водіїв у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння передбачене покарання – штраф 17 000 грн з позбавленням права керування транспортним засобом на 1 рік.  При повторному порушенні за статтею 130 КУаАП  протягом року, стягнення на користь держави зростає до 34 000 грн, або адмінарешт до десяти днів, з позбавленням права керування вже до трьох років з можливим оплатним вилученням авто. 

Якщо водій протягом року втретє порушить цю статтю – повинен буде сплатити 51 000 грн штрафу, або до 15 днів перебувати під адмінарештом. При цьому водія позбавлять права кермування на 10 років та конфіскують транспортний засіб. 

За умов воєнного стану поліцейські одразу вилучають автомобіль на потреби оборони.  
Проте усі ці заходи не зупинили 45 криворіжців, які напідпитку сіли за кермо. Саме стільки протоколів за водіння у нетверезому стані виписали патрульні інспектори за перші дні серпня. Подальшу долю порушників вирішуватиме суд. 
Не наражайте на безпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Кермуйте відповідально.

Джерело

Новости Кривого Рога