З російського полону повернувся криворіжець Олександр Данилейко

25 травня з російського полону до України повернулися 106 військових, котрі героїчно обороняли місто-фортецю Бахмут. Серед них і криворіжець Олександр Данилейко. Про повернення нашого земляка на Батьківщину повідомив його брат Олег Данилейко на своїй сторінці у соцмережі.

З російського полону повернувся криворіжець Олександр Данилейко

Олександр Іванович Данилейнко – старший сержант, командир 1 взводу 2 роти 1 стрілецького батальйону славнозвісної Криворізької 17-танкової бригади. Серед побратимів отримав псевдо «Даніла», з перших днів повномасштабного вторгнення відважно став на захист рідної землі.

На початку квітня 2023 року воїн разом із товаришами стримував російську навалу у найгарячішій точці фронту – на Бахмутському напрямку. Приблизно в той же момент рідні та близькі захисника втратили з ним зв'язок і тривалий час його доля була невідома.

13 квітня брат бійця Олег дізнався, що Олександр перебуває в полоні у росіян. Однак з’ясувати більш детальну інформацію про родича йому не вдалося і лишалося тільки сподіватися, що з ним все буде добре. 

Невизначеність тривала недовго і вже 25 травня Олександр ступив на рідну землю разом з іншими 105 військовими, яких Україна повернула з полону у цей день.

«Сьогодні, наш Сашко, наш Герой, повернувся додому. Велике дякую усім, хто був з нами у цей тяжкий час! Дякуємо за допомогу, поради, підтримку», – зазначив у своєму дописі брат захисника. 

Крім того, він додав, що зараз Олександр проходить лікування. 

Редакція «Першого Міського» розділяє цю радість і передає щирі вітання рідним і друзям, які нарешті дочекалися повернення героя!

Джерело

Новости Кривого Рога