З таким рівнем алкоголю не впорався навіть тестер: у Кривому Розі патрульні застали за кермом п’яного рекордсмена

16 травня стала відомо про затримання правоохоронцями у Покровському районі водія, який керував автомобілем у стані сп’яніння. Концентрація алкоголю в крові чоловіка перевищувала допустимий мінімум в 25 разів та була настільки великою, що показати її навіть не зміг показати «Драгер». Про інцидент повідомляють представники патрульної поліції Кривого Рогу.

З таким рівнем алкоголю не впорався навіть тестер: у Кривому Розі патрульні застали за кермом п’яного рекордсмена

Нещодавно у Покровському районі пильний очевидець помітив автівку Chery, яка порушувала правила дорожнього руху. Більше того, коли керманич вийшов із неї після зупинки – то ледве стояв на ногах.

Очевидець повідомив про побачене патрульним. Прибувши на місце, ті виявили вказану автівку, а у її 38-річного керманича одразу помітили ознаки сп’яніння: хода чоловіка була хиткою, мова нечіткою, а от запах алкоголю із рота навпаки був доволі чіткий. 

На місці патрульні взялися перевірити чоловіка на стан сп’яніння. Але після тесту замість цифр екрані драгера відображало лише стрілочки вверх. Це означає, що концентрація алкоголю в крові чоловіка перевищувала допустимий мінімум в 25 разів та складала більше 5 проміле – стільки прилад показати просто не здатен.

Керманич із результатом тесту не погодився, через що йому запропонували пройти його в медичному закладі. Висновок лікаря був однозначний – чоловік перебував у сильному стані алкогольного сп’яніння.

Патрульні склали на порушника адміністративний протокол за статтею 130 «Керування транпортним засобом у стані сп'яніння» КУпАП. Тепер чоловіку найближчий рік доведеться обходитися без прав та сплатити більше 10 000 гривень штрафу.

З таким рівнем алкоголю не впорався навіть тестер: у Кривому Розі патрульні застали за кермом п’яного рекордсмена1

Джерело

Новости Кривого Рога