З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»

З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»0

Напередодні Дня захисту дітей активісти молодіжної організації ІнГЗК Метінвесту приїхали з розвагами та гостинцями до Криворізької спеціальної школи «Перлина». Для дітей провели цікаві майстер-класи та зробили подарунки, корисні для літніх канікул. Про це журналістам повідомили у пресслужбі компанії Метінвест.

Є така добра традиція у школі для особливих дітей «Перлина», порушувати яку не можна за будь-яких умов. Завершувати навчальний рік та зустрічати канікули тут заведено веселим святом разом з давніми добрими друзями – молоддю Інгулецького ГЗК. Ось і цього року напередодні Дня захисту дітей активісти молодіжки комбінату вирішили зробити малечі приємність і підготували веселі та практичні розваги.

Читайте також: на Інгулецькому, Центральному та Північному гірничо-збагачувальних комбінатах Кривого Рогу налічується сумарно 432 трудові династії та родини.

З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»1

Захід провели на зеленій галявині з альтанками біля школи. Яскраво оформили локації, увімкнули музику, запаслися повітряними кульками і покликали дітей разом із рідними взяти участь у різноманітних майстер-класах. З допомогою старших наставників малеча вчилася виготовляти оригінальні брелоки, прикраси для волосся. Робили і собі, і на подарунок друзям. Створювали красиві листівки для захисників, малювали долоньками на великому плакаті квітучу мирну Україну, прикрашалися патріотичними тимчасовими тату.

З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»2 З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»3

«Особливою була локація, яку ми назвали «Дерево дитячих мрій та бажань». Діти мали написати на кольорових листочках те, чого хочуть найбільше, і приклеїти на гілочку дерева. Так от всі вони написали про мир і перемогу. Також було дуже щемливе бажання одного хлопчика про визволення тата з полону. А інша дитина мріяла поїхати на канікули до бабусиної хати, яка тепер зруйнована. Ми ж командою віримо, що невдовзі настане той час, коли ми зможемо відновити усі наші традиції і поїхати великим колом маленьких друзів на відпочинок до «Альбатросу», що у тимчасово окупованому Стрілковому», — розповіла Вікторія Даниленко, лідерка молодіжної організації ІнГЗК.

Читайте також: Видання dsnews.ua склало рейтинг найкращих роботодавців України за часів війни. 

З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»4 З турботою про дітей: молодь Інгулецького комбінату влаштувала свято для вихованців «Перлини»5

Після дружнього спілкування і корисно проведеного часу вихованці «Перлини» отримали легкі наплічники з наборами для навчання і творчості, а також стильні кепки і солодощі. Все це стане у нагоді дітворі під час прогулянок і змістовного дозвілля влітку.

Раніше ми писали: Повномасштабну віну криворіжці зустріли згуртовано. Не виключенням став і 20 — тисячний колектив підприємств Метінвесту – гірничо-збагачувальних комбінатів та заводів. Частина спеціалістів продовжувала працювати із повною віддачою, щоб підтримувати економіку країни у надважкий період. Дехто прийняв рішення йти боронити Україну від ворога. 

Джерело

Новости Кривого Рога