З України виїхало близько 6,2 мільйона наших співвітчзників через війну

З початку повномасштабного вторгнення Україна стикнулася з величезною кількість внутрішніх та зовнішніх мігрантів. Рятуючись від військової агресії рф, закордон виїхали 6,2 мільйона жителів, та близько 5 мільйонів зареєструвалися як внутрішньо переміщені. Про це повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

З України виїхало близько 6,2 мільйона наших співвітчзників через війну

Заступниця міністра економіки повідомила, що в Україні майже 5 мільйонів людей зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи. Однак, за її словами, далеко не всі люди, що покинули свої домівки та виїхали у безпечніші регіони, реєструються як ВПО. 

Якщо говорити про українців, що виїхали за кордон, то Міністерство отримує інформацію з різних джерел: Верховного комісара ООН у справах біженців, Євростату, що веде облік українців, які стали на тимчасовий облік у країнах Європи, потім аналізують та звіряють з даними Державної прикордонної служби України.

«У Міністерстві економіки ми приходимо до висновку, що зараз за межами України перебуває близько 6,2 мільйона осіб, які виїхали з моменту повномасштабного вторгнення», – підсумувала заступниця міністра економіки.

Джерело

Новости Кривого Рога