За 2023 рік 56 громадян України потерпіли від торгівлі людьми

10 років тому Генасамблея ООН обрала 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В умовах війни для українців значно зріс ризик стати жертвою торгівлі людьми. Лише за цей рік офіційно зафіксовано 56 таких випадків. Постраждали жінки, чоловіки та діти. Про це повідомив Офіс генерального прокурора.

За 2023 рік 56 громадян України потерпіли від торгівлі людьми

Робоча група з питань виявлення, припинення та розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, при Офісі Генерального прокурора провела чергове засідання.

Учасники проаналізували результати роботи з протидії злочинності у цьому напрямі. Обдумали, як краще об’єднати зусилля правоохоронців та органів влади для своєчасного викриття фактів торгівлі людьми та наголосили на важливості співпраці з міжнародними державними та громадськими організаціями у виявленні таких злочинів.

«У контексті повномасштабної війни проблема торгівлі людьми набула особливої актуальності. Маємо відпрацьовувати кожен ймовірний такий факт. Забезпечувати невідворотність покарання не лише для виконавців злочинів, й а посадовців», – наголосив начальник департаменту нагляду за додержанням законів нацполіцією та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу генпрокурора Олег Пелепюк.

Лише цьогоріч офіційно зафіксовано 56 потерпілих: 19 жінок, 26 чоловіків, 11дітей. Йдеться про випадки сексуальної та трудової експлуатації, втягнення у злочинну діяльність.

Джерело

Новости Кривого Рога