За червень на Дніпропетровщині зафіксували понад 120 порушень зі збитками в один мільйон гривень, – обласний рибоохоронний патруль

Попри військову агресію рф у нашій країні, зокрема й в області, продовжують слідкувати за дотриманням природоохоронного законодавства. Протягом минулого місяця на водоймах області затримали чимало зловмисників, котрі завдали шкоди на один мільйон гривень. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

За червень на Дніпропетровщині зафіксували понад 120 порушень зі збитками в один мільйон гривень, – обласний рибоохоронний патруль

За період з 1 по 30 червня в регіоні провели 158 рибоохоронних рейдів. Держінспектори зафіксували 121 порушення, з них 22 – грубі. На зловмисників склали 75 адмінпротоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП «Порушення правил рибальства», трьох порушників притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП «Незаконне придбання чи збут водних біоресурсів» та двох – за ст. 85-1 КУпАП «Зберігання заборонених знарядь лову». Також за минулий місяць фахівці оформили 19 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За словами керівника рибоохоронного патруля Василя Волкова, на горе-рибалок за червень наклали штрафів на 9 469 гривень, а сума завданих збитків сягає 1 085 943 гривень. Крім того, протягом місяця держінспектори вилучили 238 кг водних біоресурсів, з яких 9 кг на ринках, 163 кг – на водоймах та 66 кг – за актами безхазяйного майна. Також виявили та вилучили 96 одиниць заборонених знарядь лову.

Нагадаємо, 7 червня на Красінському водосховищі, що в селищі Садове в Криворізькому районі, виявили зловмисника з майже 400 незаконно виловленими рибинами. Чоловік завдав збитків на 627 708  гривень.

Джерело

Новости Кривого Рога