За дистанційне навчання та додаткові виплати вчителям: у Кривому Розі провели педагогічну конференцію

За дистанційне навчання та додаткові виплати вчителям: у Кривому Розі провели педагогічну конференцію

У Кривому Розі на підтримку сфери освіти додатково виділять майже 40 мільйонів гривень. Про це повідомили під час міської установчої педагогічної конференції.

Читайте також: готові до формату офлайн 90% шкіл міста: як будуть навчатися школярі у Кривому Розі

Конференція, у зв’язку з безпековою ситуацією, відбулася у режимі онлайн. Участь у обговореннях взяли керівників закладів загальної середньої освіти міста.

За дистанційне навчання та додаткові виплати вчителям: у Кривому Розі провели педагогічну конференцію1

Головною темою конференції був початок нового навчального року у місті. Так, директорка департаменту освіти озвучила думку вчителів Кривого Рогу та батьків учнів, які спільно вирішили, що освітній процес варто проводити дистанційно.

«Місто провело величезну роботу для того, щоб дітки могли вчитися очно. Але, незважаючи на всю цю роботу, в сучасних умовах вчителі міста однозначно виступають за дистанційне навчання. Звичайно, всі ми сподіваємося, що як тільки ситуація з безпекою дозволить, і вчителі та учні повернутися до рідних шкіл», — підкреслила директор департаменту світи і науки Тетяна Кріпак.

Також під час конференції повідомили, що у Кривому Розі відпрацювали декілька варіантів повернення учнів до школи, підготували укриття в 90% шкіл до очного навчання (там, де можна зробити укриття), та обладнали освітні заклади сертифікованими ДСНС укриттями.

За дистанційне навчання та додаткові виплати вчителям: у Кривому Розі провели педагогічну конференцію2

Попри це, безпекова ситуація не дозволяє використовувати навіть змішану форму навчання. Тому навчатися учні будуть дистанційно з можливістю проведення офлайн консультацій в укриттях шкіл за згодою батьків.

При підготовці шкіл до 1 вересня, для безпеки дітей навчальні заклади обладнали «тривожною кнопкою» поліції охорони та обладнанням для доступу в інтернет. У школи завезли 253 генератори та 58 Starlinkи для підтримки постійного звʼязку. Кошти на це виділили з міського бюджету.

Також відбудуться зміни у матеріальному забезпеченні вчителів. З 1 вересня 2023 року для педагогічних працівників збільшать виплати за престижність праці в 2 разі (до 10%), премію до Дня вчителя — також в 2 рази (до 20%).

Керівникам закладів освіти за складність та напруженість в роботі у новому навчальному році виплатять надбавку.

Раніше ми писали: скільки укриттів у закладах освіти Кривого Рогу отримали дозволи надзвичаників.

Джерело

Новости Кривого Рога