За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем

Традиційно у літній сезон подекуди виникають займання в екосистемах, що негативно впливає на ґрунт й може призвести до загибелі тварин. Такі випадки не є виключеннями для нашої області. Безпосередньо протягом минулої доби зафіксували понад 30 займань в екосистемах. Про це повідомляється на сайті ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем

Висока температура повітря й недотримання громадянами правил пожежної безпеки призводять до виникнення вогню на відкритих територіях. Зокрема, упродовж минулої доби на Дніпропетровщині зафіксували 33 таких займання. Рятувальники ліквідовували полум’я в екосистемах у загальній сумі на понад 31 га. 

Надзвичайники вкотре закликають громадян ставитись відповідально до пожежної безпеки в регіоні. Оскільки спалювання сухостою може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

«Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці», – вказується на сайті ДСНС.

Зазначимо, за навмисне спалювання сухостою зловмисникам загрожує кримінальна та адміністративна відповідальність.

За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем1

За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем2

За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем3

За добу на Дніпропетровщині вирувало полум’я на понад 30 гектарах екосистем4

Джерело

Новости Кривого Рога