За минулий тиждень від дій рф в Україні загинули 4 дитини, 9 зазнали поранень

Станом на ранок 31 липня, за минулий тиждень, від дій окупантів загинули четверо дітей, 9 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Загалом з початку повномасштабної війни 1081 – зазнали поранень. Оновлені дані оприлюднив Офіс Генерального прокурора.

За минулий тиждень від дій рф в Україні загинули 4 дитини, 9 зазнали поранень

За час повномасштабного вторгнення від збройної агресії країни-окупанта постраждало більше ніж 1579 дітей. Ювенальні прокурори повідомили про загибель 498 та поранення 1081 дитини.

На Горлівському напрямку внаслідок удару «Смерчів» загинула 1 дитина, 4 зазнали поранень. Двоє дітей постраждали внаслідок нічного удару по Дніпру, а під час обстрілу Куцурубської громади на Миколаївщині отримала поранення 15-річна дівчинка.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій – 483, Харківській – 298, Київській – 129, Херсонській – 116, Запорізькій – 97, Миколаївській 95, Дніпропетровській – 85, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

На жаль, ці цифри не остаточні. Все ще триває робота з їх уточнення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Джерело

Новости Кривого Рога