За оборону Маріуполя медаллю «За військову службу Україні» нагороджено криворізького нацгвардійця

Військова частина 3011 Національної гвардії України.

Сержант Віталій Андрущенко героїчно протистояв ворогу та захищав рідну країну під час танкового обстрілу Маріуполя, внаслідок чого отримав тяжке поранення.

24 лютого 2022 року ротно-тактична група Криворізької бригади перебувала на черговій ротації на околицях Маріуполя та у самому місті. Одними з перших криворізькі гвардійці зустріли ворога та дали бій російським військам.

З початку повномасштабного вторгнення і до середини березня Віталій ніс службу на контрольно-пропускному пункті у морському порту.

З 18 березня разом із побратимами тримав позицію на одному із перехресть на правому березі Кальміуса, у 200 метрах від позицій росіян. Військовий розповів, як під обстрілами ворожих танків він з бойовими товаришами евакуйовували загиблих з поля бою. Саме там Віталій отримав осколкові поранення. 

Сьогодні військовий проходить лікування та реабілітацію. За особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України Указом Президента України Віталія нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

 

За оборону Маріуполя медаллю «За військову службу Україні» нагороджено криворізького нацгвардійця0 За оборону Маріуполя медаллю «За військову службу Україні» нагороджено криворізького нацгвардійця1

Джерело

Новости Кривого Рога