За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах

Хоча вже стало набагато прохолодніше, та пожежонебезпечний період на Дніпропетровщині ще не скінчився і випадки займань у природних екосистемах області все ж фіксуються.

Пожежі спричиняє посушлива та вітряна погода, а також безвідповідальне ставлення населення до правил пожежної безпеки.

Так, протягом минулої доби на Дніпропетровщині вогнеборці ліквідували 32 займання сухої рослинності та 11 пожеж, де осередком було сміття на відкритих територіях. Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 17 га.

За останній тиждень надзвичайниками ліквідовано 327 займань на відкритих територіях, з них: 5 лісових пожеж, 1 займання на території сільгоспугіддя, а також 321 пожежу, де осередком була суха рослинність та сміття. Протягом зазначеного періоду вогонь знищив понад 224 га наземних екосистем.

Загалом, від початку року, на Дніпропетровщині виникло 2988 займань в екосистемах, а площа знищеної вогнем рослинності склала більше 2100 га!

Тож, чи варто випалювати суху траву, бур’ян, опале листя та сміття?

Чи варто додавати роботи рятувальникам, надто у такий важкий для країни період?! Адже на відкритих територіях швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі буває дуже важко. Для цього необхідно залучити велику кількість пожежно-рятувальної техніки та вогнборців.

Також, неконтрольовані пожежі становлять загрозу приватним домоволодінням, призводять до втрати матеріальних цінностей.

Не слід забувати й про шкоду для довкілля. Під час пожежі, у зелених насадженнях гине безліч тварин, птахів та комах, які не здатні самостійно врятуватись.

Тож, перш ніж запалити багаття, слід замислитись, до яких наслідків може призвести ваше рішення? Чи хочете ви стати причиною знищення бодай ще однієї частинки рідної землі?

За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах0 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах1 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах2 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах3 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах4 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах5 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах6 За останній тиждень надзвичайниками Дніпропетровщини ліквідовано 327 пожеж в екосистемах7

Джерело

Новости Кривого Рога