За тиждень окупанти вбили одну дитину, ще 18 маленьких українців отримали поранення

Російська терористична армія продовжує своїми обстрілами катувати мирне населення. Страждають як дорослі, так і діти, у яких попереду мало бути яскраве життя з новими друзями, навчанням, коханням, роботою на благо рідної країни. За минулий тиждень окупанти вбили одну дитину, ще 18 отримали поранення після ворожої атаки. Про це повідомляють в Офісі генерального прокурора.

За тиждень окупанти вбили одну дитину, ще 18 маленьких українців отримали поранення

Станом на ранок 21 серпня за офіційною інформацією Україна загалом  втратила 503 маленьких українця, понад 1 115 отримали ушкодження різної важкості. Зокрема, під час ракетного удару по Чернігову загинула 6-річна дівчинка, яка була єдиною у родині. 

Оприлюднені цифри не є остаточними. Оскільки триває робота з їх уточнення в місцях боїв, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. 

«Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 485, Харківській — 299, Київській — 129, Херсонській — 121, Запорізькій — 99, Миколаївській — 97, Дніпропетровській — 95, Чернігівській — 71, Луганській – 67», — зазначають в Офісі генпрокурора.

Джерело

Новости Кривого Рога