За тиждень від дій окупантів постраждали шість українських дітей, – Офіс Генпрокурора

За минулий тиждень станом на ранок 29 травня внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула одна дитина та ще п’ять отримали поранення різного ступеня тяжкості. Оновлену статистику оприлюднив Офіс Генерального прокурора.

За тиждень від дій окупантів постраждали шість українських дітей, – Офіс Генпрокурора

На цей час від дій окупантів постраждали більше ніж 1469 українських дітей. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинуло 483 дитини, та понад 986 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

За тиждень збільшилась кількість постраждалих неповнолітніх у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській та Луганській областях. Наразі сухі цифри статистики виглядають наступним чином: у Донецькій області – 462, Харківській – 278, Київській – 128, Херсонській – 102, Запорізькій – 91, Миколаївській – 89, Дніпропетровській – 72, Чернігівській — 70, Луганській – 67.

На жаль, і ці цифри не остаточні. Все ще триває робота із їх уточнення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Дані за 22 травня 2023 року можна переглянути тут. 

Також за тиждень в Україні на 21 будівлю збільшилась кількість пошкоджених та зруйнованих окупантами освітніх закладів. За даними Міністерства освіти і науки, 3 267 закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, з них 261 будівля повністю зруйнована.

Джерело

Новости Кривого Рога