Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі

26 травня росія завдала ракетного удару по Дніпру, влучивши у один із лікувальних закладів. Атака призвела до значних руйнувань, дві будівлі охопила пожежа, яка швидко поширилася на велику площу. Рятувальники приступили до порятунку постраждалих – їх на даний момент відомо більш ніж два десятки, в тому числі – діти. Є загиблий чоловік пенсійного віку. Про це повідомляють представники обласної Військової адміністрації.

Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі

Зранку 26 травня держава-терористка завдавала ударів по території України. Близько 10:40 жителі Дніпра почули вибух, а у небо почав здійматися дим. Як виявилося, ціллю російських нелюдів став медичний заклад – місцева поліклініка.

Від удару триповерхова будівля виявилася фактично повністю зруйнована. Спалахнула пожежа, яка швидко почала поширюватися та охопила й сусідню будівлю. Загальна площа, охоплена вогнем склала 1000 квадратних метрів.

Першочергово рятувальники приступили до порятунку людей з-під завалів. Станом на 13:00 відомо про щонайменше 23 постраждалих. Серед них діти – хлопчики віком трьох та шести років. Їх забрала швидка. Крім того, достеменно відомо про одного загиблого. Це 69 річний чоловік, котрий у момент ракетного удару проходив повз. Ще чотири людини наразі вважаються зниклими безвісти. Наразі рятувальна операція триває.

Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі1

Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі2

Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі3

Загиблий, щонайменше два десятки постраждалих та значні руйнування: росіяни влучили ракетою по медзакладу в Дніпрі4

Джерело

Новости Кривого Рога