Закохані у рух просто неба: у Кривому Розі пройшло тренування зі скандинавської ходьби для людей з порушенням зору

У Кривому Розі у Гданцівському парку пройшло тренування зі скандинавської ходьби від клубу «KR OK». До заходу долучилися як постійні любителі справи, так і новачки.

Закохані у рух просто неба: у Кривому Розі пройшло тренування зі скандинавської ходьби для людей з порушенням зору

«KR OK» закохав у цей вид активності осіб з порушенням зору. Керівник осередку Василь Іжурков зауважує, головна мета – довести до людей, що вони можуть бути в активному житті. 

«Ми хочемо, аби вони були частиною суспільства. Щоб ними надихалися інші. Як можна жити, робити зі всією своєю енергією, можливостями. Цей парк у нас є базовим. Тут є маршрут скандинавської ходьби, відмічений на всіх стендах. Тут зручно, тихо, бо немає машин. Сьогодні 2 групи. Досвідчені спортсмени. Ті, які долучалися до змагань і займали призові місця. І інструктора працюватимуть з тими, хто прийшов вперше», — сказав пан Василь. 

Закохані у рух просто неба: у Кривому Розі пройшло тренування зі скандинавської ходьби для людей з порушенням зору1

Наталя Волошененко –  тренер-інструктор зі скандинавської ходьби. Каже, цей спорт підходить практично для кожного. Діти можуть почати тренуватися з 5-8 років. Через роботу з паличками працюють обидві півкулі мозку. Тому матеріал у школі засвоюється ще краще. Хист з аналізу інформації залишається на все життя. Ходьба також є чудовим видом реабілітації. До пані Наталі приходили на тренування люди після інфарктів, інсультів, з цукровим діабетом, після операції з заміни суглобів. Ба більше, скандинавська ходьба може слугувати туризмом. Її любителі спілкуються, залучають ще левову частку однодумців. Бонус – гарна фізична форма. 

«Прийшли люди з глибоким порушенням зору. І дехто буде брати палиці вперше. Ми хочемо так їх замотивувати, щоб це стало для них спортом на все життя. Тому що не так багато видів спорту, які доступні саме для людей з глибоким порушенням зору. Треба засвоїти обов'язково правильну техніку скандинавської ходьби. Завдяки нашим палицям включаються 90% м’язів. При звичайній ходьбі працюють лише м’язи ніг», — прокоментувала Наталя Волошененко. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як у Кривому розі пройшов ВЧ з техніки скандинавської ходьби «Перший крок».

Джерело

Новости Кривого Рога