Занервував, коли побачив поліцейських: у Кривому Розі затримали чоловіка з купою наркотиків

20 червня стало відомо про затримання правоохоронцями у Саксаганському районі підозрілого чоловіка. Виявилося, що той мав при собі більше трьох десятків згортків із наркотичними речовинами. Про це повідомляє пресслужба полку патрульної поліції Кривого Рогу на своїй сторінці в соцмережі.

Занервував, коли побачив поліцейських: у Кривому Розі затримали чоловіка з купою наркотиків

Вдень 20 червня наряд поліцейських займався патрулюванням вулиці Івана Авраменка, що поблизу Вечірнього бульвару. Раптом у їх поле зору потрапив підозрілий перехожий. Той помітно нервував у присутності інспекторів поруч, а згодом і зовсім поспіхом пішов в інший від них бік вулиці. 

Патрульні вирішили зупинити підозрілого для стандартної у таких випадках поверхневої перевірки. Під час неї правоохоронці знайшли причини занепокоєння чоловіка – при собі той мав одразу 36 згортків із наркотичною речовиною кристалічного походження. 

32-річного криворіжця затримали, а на місце викликали слідчих Криворізького районного управління поліції №4. Наразі ті встановлюють тип наркотичної речовини, те, звідки чоловік її взяв і для чого збирався застосовувати. За результатами їх розслідування та експертизи затриманому і повідомлять про відповідальність. 

Нагадаємо, того ж дня криворізькі правоохоронці вирушили на виклик про домашнє насильство, а знайшли вдома у кривдника боєприпаси. https://one.kr.ua/news/47862

Занервував, коли побачив поліцейських: у Кривому Розі затримали чоловіка з купою наркотиків1

Джерело

Новости Кривого Рога