Затримка зарплати і кредит — як впоратися

Велика частина населення країни сьогодні закредитована. На жаль, не всі люди виплачують свої кредити сумлінно, не допускаючи прострочень, які можно запобігти прочитав перед тим,я к брати позику, оцінку діяльності Кредит Плюс. Але не завжди позичальники самі винні в недотриманні кредитних домовленостей з банком. Іноді проблема виникає на їх робочому місці, і пов’язана вона з затримкою зарплати.

Перш за все, необхідно нагадати всім позичальникам про те, що перш, ніж оформляти кредитні відносини з фінансовою організацією, вони повинні зважити всі за і проти, і точно вирішити, що вони готові взяти на себе таку відповідальність перед банком.

І навіть якщо клієнт банку запитує у організації певну суму в борг, у нього повинні бути деякі вільні кошти на чорний день, які він зможе витратити на виплату відсотків по своєму діючому кредиту в форс-мажорних обставин.

Затримка зарплати

Як правило, зарплата на робочому місці може затримуватися на короткий час, епізодично або ж на тривалий час.

У даній статті буде розглянуто варіант тимчасової затримки зарплати, так як якщо працівник не отримує оплату своєї праці протягом довгого часу, можливо, йому варто знайти іншу роботу, і не ризикувати своїми відносинами з кредитною організацією.

До того ж кожен позичальник повинен розуміти, що якщо його зарплата затримується досить довго, то в більшості випадків він зможе вирішити проблему, лише змінивши місце своєї роботи.

Так як же можна вирішити свої тимчасові фінансові труднощі?

Звернутися в ломбард

Розраховувати на вигідні умови від ломбарду, звичайно ж, не варто, але якщо гроші позичальникові потрібно негайно, то цей варіант йому підійде. Націнки в ломбарді, як правило, невеликі, і єдине, з чим зіткнеться клієнт в разі співпраці з ним — це лише зобов’язання викупу в строк.

Попросити у банку відстрочку

Як правило, в самому кредитному договорі прописується можливість відстрочки одержуваного клієнтом позики. Дане питання можна вирішити також і зі своїм особистим менеджером, пояснивши йому всю ситуацію із затримкою зарплати.

Звернення в мікрофінансову організацію

МФО сьогодні як ніколи популярні, а все тому, що ці організації допомагають позичальникам отримати гроші в борг практично миттєво і вимагають від нього тільки паспорт. І все ж, оформляючи будь-які відносини з мікрофінансовими організаціями, клієнт повинен розуміти, що йому доведеться зіткнутися з великими відсотками за своїм миттєвому займу.

 

Новости Кривого Рога