Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників

Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників0

Імпровізований меморіал пам’яті, який створили у Кривому Розі 22 квітня , прибрали комунальники. Це місце, де рідні полеглих військовослужбовців залишили прапорці із іменами захисників і захисниць. Меморіал за аналогією київського облаштували у парку Героїв, що навпроти міськвиконкому.


Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників1   Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників2


9 травня під час проведення комунальних робіт прапорці прибрали. Рідні військовослужбовців отримали пояснення, що інсталяція заважала стригти газон. Про це в Instagram написала співорганізаторка акції “Пам’ятай і шануй” Олександра.


Нагадаємо, що під час акції до створення меморіалу долучилися більше сотні родин захисників із Кривого Рогу, які загинули у російсько-українській війні. На невеличких прапорцях рідні написали імена та позивні полеглих і встановили їх на газоні обабіч тротуарів у парку.


Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників3   Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників4


Читайте також: На честь героя чи антимайданівця: як вплине новий закон на перейменування гімназії № 122 у Кривому Розі.


Зараз рідні загиблих захисників вимагають повернути прапорці на місце. До вимоги приєднуються і небайдужі криворіжці у коментарях до допису Олександри.


“ЦЕ ПЛЮВОК У БІК РОДИН ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ. ВИМАГАЄМО ПОВЕРНУТИ ПРАПОРЦІ НА МІСЦЕ! Залишається тільки здогадуватись, куди діли ті прапорці… Бо це не просто тканина на паличці, це частина душ полеглих воїнів, це пам’ять!”, — написала Олександра.


“У Києві ж з газоном якось увесь час справлялись і нікуди прапорці не поділись. Жах! Сподіваюсь, місцева влада виправить це, бо в них немає вибору”, — написала у коментарях користувачка Ніколь.


Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті” . Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам

Джерело

Новости Кривого Рога