Завдали збитків на майже 500 тисяч: у Криворізькому районі викрили двох браконьєрів, що ловили рибу сітками та ятерами

Вихідними днями чорні рибалки завдали шкоди водним ресурсам Дніпропетровщини на майже 500 000 грн збитків. Одного порушника нерестової заборони викрили на р. Бокова, поблизу с. Грузька Григорівка, а другого на Красінському водосховищі, в с. Садове у Криворізькому районі. Про грубі порушення правил рибальства повідомив Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Завдали збитків на майже 500 тисяч: у Криворізькому районі викрили двох браконьєрів, що ловили рибу сітками та ятерами

9 вересня рибоохоронний патруль викрив громадянина, що ловив рибу 4-ма сітками з човна. Таким чином порушник здобув 20 кг риби. У сіті потрапили: карась сріблястий – 55 особин, лящ – 9 особин, окунь – 3 особини. Своїми діями він наніс збитків на 104 958 грн.

Наступного дня  на Красінському водосховищі, в с. Садове затримали іншого браконьєра. Чоловік ловив ловив водні біоресурси з гумового човна і теж використовував заборонені знаряддя. У нього улов був більшим. Він витянув з річки за допомогою 2-х ятерів 321 особину карася сріблястого, загальною вагою54 кг. Збитки завдані ним становлять 365 211 грн.

Загалом за вихідні чорні рибалки завдали шкоди на майже 500 тисяч гривень.

Раніше у Криворізькому районі викрили браконьєра який наловив риби на 200 тисяч гривень. Де саме сталося порушення читайте тут.

 

Джерело

Новости Кривого Рога