Захищаючи державу, на Донеччині загинув працівник промислового підприємства Василь Ушканенко: що відомо

Захищаючи державу, на Донеччині загинув працівник промислового підприємства Василь Ушканенко: що відомо

Солдат стрілецького взводу Василь Ушканенко загинув 25 червня 2023 року під час бойових дій поблизу населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області. Про трагічну новину повідомили у пресслужбі «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Читайте також: У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Сергій Лакуста

На підприємстві Василь був вальцювальником стану гарячої прокатки сортопрокатного цеху 1. Старший майстер дрібносортного стану 250-3 Анатолій Кусик розповідає про Героя, що той завжди добре справлявся з виробничими завданнями, від роботи не ховався, був універсальним спеціалістом.

«Він без проблем ладнав з людьми, ніколи не конфліктував. Після першого дрібносортного його перевели на стан ДС 250-3. Не будучи закріпленим за жодною групою прокатних клітей, Василь сумлінно працював там, де була необхідність підмінити колег, підсилити колектив для виконання надскладних завдань. Ми всі сумуємо з приводу загибелі нашого захисника. Це непоправна втрата для цеху», — зазначив Анатолій Кусик.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, колегам захисника.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам

Джерело

Новости Кривого Рога