Захищаючи нашу державу, загинули троє бійців батальйону «АРЕЙ»: що відомо

Фото з мережі інтернет

9 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинули бійці 7-го окремого батальйону «АРЕЙ» УДА 129-ї оБр сил Територіальної оборони Збройних сил України. Про це повідомили у батальйоні.

Читайте також: У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Артем Коровка: що відомо

Захищаючи нашу державу, загинули троє бійців батальйону «АРЕЙ»: що відомо1   Захищаючи нашу державу, загинули троє бійців батальйону «АРЕЙ»: що відомо2

Захищаючи нашу державу, загинули троє бійців батальйону «АРЕЙ»: що відомо3Фото зі сторінки батальйону 

Боронячи нашу державу загинули: Олександр Кузьмов друг «КУЗЯ» 1976 року народження, Володимир Бевз друг «ШАЛЕНИЙ» 1988 року народження та Олександр Скрипник друг «СКРИПА» 1970 року народження.

«Війна триває… Пам’ятайте ціну наших перемог, наших наступів! Ціну яку ми платимо за звільнення України! Від імені 7-го окремого батальйону «АРЕЙ» УДА висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв!», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам

Джерело

Новости Кривого Рога