Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині

Всю ніч російська армія гатила по Нікопольщині. Обстріляла район сім разів. Майже три десятки снарядів з важкої артилерії поцілили по Нікополю, Покровській та Червоногригорівській громадах.

Пошкоджені освітній заклад, адмінбудівня, компанія зв'язку, пошта та церква. Побиті два 2-поповерхові будинки і господарська споруда. Понівечені лінії електропередач.

Яких ще руйнувань заподіяв ворог – з'ясовують рятувальники. Вони продовжують обстеження території.

Люди не постраждали.

Атакував агресор область і безпілотником. Та захисники з ПвК "Схід" його збили. Приземлили, ймовірно, "Шахеда", повідомляють в ОВА.

Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині0 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині1 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині2 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині3 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині4 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині5 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині6 Збитий дрон та важка артилерія: як минула ніч на Дніпропетровщині7

Джерело

Новости Кривого Рога