Криворіжця, який тимчасово мешкає у Львові, підозрюють у трагічній загибелі 17-річної дівчини. Чоловік організував прокат квадроциклів, але здавав клієнтам несправну та незареєстровану техніку. Трагедія сталася у середині квітня цього року під час прогулянки лісом неподалік села Виннички.
Мати разом із неповнолітньою донькою орендували квадрацикли для відпочинку. Супроводжував їх неповнолітній знайомий власника прокату, який виступав у ролі інструктора. При цьому ніхто з них не мав водійських прав потрібної категорії та навичок водіння. Під час поїздки дівчина втратила керування, з’їхала на узбіччя та перекинулася разом із квадроциклом. Вона загинула на місці.
Експертиза показала, що орендодавець свідомо дав людям техніку, на якій взагалі заборонено їздити. На всіх квадроциклах не працювали фари, а на транспорті матері були повністю несправні гальма. Жоден всюдихід не був зареєстрований у сервісному центрі МВС.
Львівська обласна прокуратура вже повідомила криворіжцю про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху. Наразі досудове розслідування триває. Надавачам подібних послуг ще раз нагадують про персональну відповідальність за життя людей.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйони.

