Здавав позиції військових на Дніпропетровщині: СБУ затримала ворожого інформатора

Здавав позиції військових на Дніпропетровщині: СБУ затримала ворожого інформатора0

Мешканець селища Синельниківського району поширював інформацію про місця дислокації ЗСУ і передавав їх російській стороні. Про це повідомили в пресовій службі Дніпропетровської обласної прокуратури.

На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який у вересні 2022 року систематично збирав та надсилав ворогу через месенджер «Viber» дані про розташування військовослужбовців ЗСУ на території області. Ймовірний агент росії фотографував переміщення нашого війська та військової техніки.

Читайте також: під виглядом поліції на Криворіжжі діяла банда нападників: що встигли вкрасти

«Подяку» від росіян за свої послуги у вигляді грошової винагороди інформатор отримував на банківську картку.

Здавав позиції військових на Дніпропетровщині: СБУ затримала ворожого інформатора1Фото пресслужби Дніпропетровської обласної прокуратури

Докази діяльності чоловіка були на телефоні, який у нього вилучили поліцейські під час обшуку його місця мешкання.

Ймовірного ворожого агента затримали за фактом несанкціонованого  поширення інформації про розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану та з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 114-2 КК України). Якщо провину чоловіка доведуть у суді, йому «світить» ув’язнення терміном від восьми до дванадцяти років.

Раніше ми писали: у Кривому Розі суд покарав жінку, яка знущалася над власним співмешканцем. Місцева мешканка тероризувала свого співмешканця. Суд встановив, що жінка висловлювалася нецензурно відносно власного співмешканця, а на його зауваження не реагувала. Чоловік визнав це домашнім насильством, яке повторювалося систематично

Джерело

Новости Кривого Рога