Жителі комунального негазифікованих гуртожитку в Кривому Розі 4 діб живуть без електроенергії

Адмін

Мешканцям гуртожитку, що раніше належав заводу “Комуніст”, яке знаходиться на вулиці Старовокзальній в Центрально-Міському районі Кривого Рогу, щоб привернути увагу чиновників до проблеми, увечері 4 квітня довелося перекривати дорогу.

Як повідомила в Facebook депутат міськради Наталія Шишка, криворіжці, які проживають в зазначеному гуртожитку вже четверту добу живуть без світла. При цьому об’єкт не газифікований.

За словами депутата, причина відсутності електропостачання – відсутність відповідного договору з компанією – постачальником.

З 2018 року об’єкт знаходиться в комунальній власності міста.

“Гуртожиток був живиться від заводу, який знеструмлений і перестав бути споживачем електроенергії. Потрібно живити за новою схемою, а це (читай вище) (дорого – ред.). Але об’єкт в комунальній власності з початку 2018 года! З людьми! І гроші на капремонт з бюджету ще минулого року виділялися, але не на вирішення цього питання “, – пояснила депутат.

“… Не питайте, чи є в цьому місті мер. Його чиновники стурбовані зараз одним: правдами і неправдами зареєструвати в гуртожитку ОСББ, щоб скинути з себе відповідальність і залишити людей наодинці з проблемою …

Саме бездіяльність посадових осіб місцевого самоврядування призвело до того, що жителі прийнятого в комунальну власність гуртожитки залишилися без договорів на поставку електроенергії “, – зазначила Наталія Шишка.

Вона також підкреслила: “… Гуртожиток не газифікованих, тому електроенергія – це їх все для реалізації елементарних людських потреб помитися і поїсти”.

“РS Приїхав навіть заступник голови Центрально-Міського райради і теж протирає тему створення ОСББ. Увага всій Україні: передовий досвід створення ОСББ – це проведеннея” зборів “на дорозі, в сутінках, у знеструмленому четверту добу гуртожитку”, – додала депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *