Жителька Дніпропетровщини за сім тисяч доларів виготовляла документи чоловікам про непридатність до військової служби, їй загрожує до 9 років ув’язнення

ГУНП в Дніпропетровській області.

У Дніпрі 34-річна жінка організувала канал безперешкодного переправлення чоловіків призовного віку через кордон України зі сфальшованими нею документами стосовно тимчасової або повної непридатності ухилянтів до військової служби.

Зацікавленим чоловікам  фігурантка пропонувала зустрітися у центрі Дніпра з документами, необхідними для виготовлення довідок. За свої неправомірні послуги жінка отримувала від ухилянтів по  7 тисяч доларів США. Відомо, що її клієтами стали вісім чоловіків, які успішно перетнули кордон з фіктивними документами: лікарняними довідками про незадовільний стан здоров'я та  тимчасовими посвідченнями військовозобов'язаних.   

Поліцейські міграційної поліції затримали жінку 13 липня за силової підтримки працівників полку поліції особливого призначення.  

Під час обшуків у жінки  вилучили 260 тисяч гривень, отримані від ухилянтів за фіктивні документи, мобільні телефони та автомобіль Tesla.

Порушниці чинного законодавства повідомлено про підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Жінці загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років.

 

 

Жителька Дніпропетровщини за сім тисяч доларів виготовляла документи чоловікам про непридатність до військової служби, їй загрожує до 9 років ув'язнення0 Жителька Дніпропетровщини за сім тисяч доларів виготовляла документи чоловікам про непридатність до військової служби, їй загрожує до 9 років ув'язнення1 Жителька Дніпропетровщини за сім тисяч доларів виготовляла документи чоловікам про непридатність до військової служби, їй загрожує до 9 років ув'язнення2

Джерело

Новости Кривого Рога