Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи

Вчора через ДТП на проспекті Миру загинула вагітна криворожанка. Жінку травмувала «Skoda», що вилетіла на тротуар, проте, як попередньо повідомили у поліції, навчальний автомобіль «Daewoo Matiz» під керуванням водія-учня та інструктора міг створити аварійну обстановку для водія «Skoda». Вночі невідомі навідалися у автошколу, що на вулиці Свято-Миколаївській.

Ігор Паранюк, директор автошколи, розповів журналістам ТРК "Рудана":

«Наша навчальна машина рухалася по проспекту Миру, а водій «Skoda» її обганяв. На нашій автівці немає пошкоджень. Сьогодні вночі відкрили мій особистий гараж, що на 95-му кварталі, забрали навчальний автомобіль. Там поблизу філіал нашого закладу. Гараж опечатаний. Вранці приходжу на роботу – офіс відкритий, речі у безладі, хтось виніс комп’ютерну техніку».

Чоловік каже, що він законослухняний громадянин, співпрацює зі слідством, надав всі документи, які від нього вимагали. Засмучений діями невідомих людей у офісі, адже не планує зупиняти роботу автошколи – позбавляти містян роботи та нехтувати зобов’язаннями перед учнями. «Погром» пов’язує з помстою за вчорашню ДТП, але стверджує: працівники та учні його закладу до цієї трагічної події не мають відношення, і нікого на дорозі не «підрізали».

Джерело

Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи0 Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи1 Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи2 Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи3 Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи4 Злодюжки, чи помста за ДТП? У Кривому Розі невідомі розтрощили офіс автошколи5

Джерело

Новости Кривого Рога