Зловмисники, які обікрали господарів квартир в Кривому Розі на 10 тисяч гривень, проведуть за гратами по кілька років

У Кривому Розі троє приятелів, які під виглядом орендарів здійснювали квартирні крадіжки, опинилися за ґратами.

Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, Саксаганським районним судом Кривого Рогу винесено вирок трьом громадянам, які за допомогою підроблених документів здійснювали квартирні крадіжки.

Встановлено, що в грудні 2016 року раніше судимий чоловік разом з приятелем знайшли паспорт громадянина України та посвідчення учасника бойових дій і вклеїли в документи свої фотографії для подальшого використання у злочинній діяльності.

Пред’являючи підроблені документи, обвинувачені домовлялися з жителями міста Кривого Рогу про оренду житла, а далі, проникнувши в квартиру, разом з ще одним знайомим таємно викрадали майно господарів (холодильники, пральні машини, телевізори та інше).

Таким чином зловмисники завдали шкоди двом постраждалим на загальну суму майже 10 тис. Гривень. Свою провину вони визнали повністю.

За вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст.185 та ч.1,4 ст.358 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинене за попередньою змовою групою осіб; підробка і використання підроблених документів), одного з чоловіків засудили до 4 з половиною років позбавлення волі, а його спільника — до 3 років ув’язнення. Крім того, їх приятель за крадіжки теж проведе 4 з половиною роки за гратами.

Звинувачення підтримувалося Криворізької місцевою прокуратурою №3.

Новости Кривого Рога