Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу

16 травня фахівці ДСНС завітали у дошкільні заклади Кривого Рогу, аби провести цікаві й необхідні на сьогодні бесіди з малечею про основи безпеки життєдіяльності та роз’яснити дітлахам правила безпечної поведінки і про важливість їх дотримання. Про це повідомляється на сайті Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу

Під час зустрічей у дитячих садочках Кривого Рогу фахівці ДСНС легко, цікаво й зрозуміло для дітлахів розповідали про небезпеку, яку несе в собі вогонь та про лихо, до якого можуть призвести ігри з сірниками. 

Також рятувальники нагадали малечі про правила безпеки в побуті й розповіли про наслідки необережного користування різноманітними електроприладами. Не оминули фахівці й тему, що зараз особливо на часі – правильне поводження дітей й дорослих у випадках знаходження підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Наостанок зустрічі, співробітники служби порятунку провели тематичну вікторину з використанням методичних матеріалів, розроблених UNICEF Ukraine спільно з ДСНС. Під час веселої гри криворізька малеча демонструвала отриманні знання з правил безпеки та ще краще закріпила їх. За активну участь у бесіді та свої знання дітлахи отримали яскраві тематичні розмальовки, наліпки, зошити. 

Малеча від зустрічі залишилась у захваті та головне, що засвоїла важливі й необхідні знання. Такі зустрічі вкотре засвідчують, що навчати підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності важливо вже змалечку, адже це допоможе запобігти виникненню надзвичайних подій та уникнути їх наслідків.

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу1

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу2

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу3

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу4

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу5

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу6

Змістовні уроки з основ безпеки життєдіяльності: співробітники ДСНС відвідали дитсадки Кривого Рогу7

Джерело

Новости Кривого Рога