Знайшов у лісі набої: у Кривому Розі засудили чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів

6 червня Довгинцівський районний суд розглядав справу про незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами. Підозрюваний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за різними статтями кримінального кодексу України. Цього разу він у лісі знайшов пакет з набоями та не повідомив поліцію, а сховав нахідку, аби згодом забрати. Зловмисника затримали та засудили.

Знайшов у лісі набої: у Кривому Розі засудили чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів

В березні 2023 року чоловік знайшов у лісосмузі поблизу Апостолового поліетиленовий пакет з набоями, який він вирішив залишити собі. Але розуміючи, що одразу нести їх додому небезпечно вирішив сховати у лісі в смт Радушне Криворізького району. 

Зранку 11 травня підозрюваний вирушив за сховком. Поклав пакет до сумки та електричкою вирушив до Кривого Рогу. На вокзалі його зупинили працівники поліції, котрі виявили та вилучили 124 боєприпаси. 

Експерти визначили, що це набої для бойової нарізної вогнепальної зброї, та могли застосовуватися до автоматів АК-74, АКС-74, АКС-74У, ручних кулеметів РПК-74 та їх модифікацій. 

Після затримання правоохоронці виявили, що зловмисник вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності. На його рахунку не одна крадіжка, грабіж, сексуальні злочини, шахрайство, незаконне поводження зі зброєю та наркотичними засобами. Також стало відомо, що злочинець має проблеми з вживанням наркотичних засобів. 

Обвинувачений повністю визнав свою провину, і це пом’якшило йому вирок. 6 червня чоловіка засудили до позбавлення волі на три роки, але з огляду на визнання провини суд вирішив звільнити його від покарання з випробувальним терміном на рік.

Джерело

Новости Кривого Рога