Знести МАФи, які встановили на місці дитячого майданчика на Дружбі: у Кривому Розі зареєстрували нову петицію

Знести МАФи, які встановили на місці дитячого майданчика на Дружбі: у Кривому Розі зареєстрували нову петицію0

У Кривому Розі зареєстрували нову петицію на сайті Криворізької міської ради. Автор петиції Дмитро Савінов вимагає знести МАФи та встановити дитячий майданчик в зеленій зоні площі Захисників Криворіжжя (біля ЦДЮТ «Дружба»).

Читайте також: Нардепи зареєстрували законопроєкт: схеми розміщення МАФів обов’язково мають проходити громадські обговорення

Нагадаємо, що дитячий майданчик знесли в травні 2023 року, а згодом на тому місці за одну ніч, 28 травня, з’явились МАФи.

«Вимагаємо повернути знесенний в травні 2023 року дитячий майданчик, вивезти МАФи (кіоски), які з’явилися в ніч на 28 травня 2023 року, порушуючи комендантську годину. Саме ці кіоски частково знаходяться на території, де раніше був дитячий майданчик. Також вимагаємо прибрати рекламний щит, який разом з встановленими МАФами псують зовнішній вигляд нашого району та порушують архітектурний вигляд нашого міста», — зазначив автор петиції.

Нагадаємо, що петиція потрібна набрати 1 000 голосів, щоб її розглянули місцеві депутати. Наразі петицію підписали 270 криворіжців. Проголосувати за петицію можна до 1 вересня 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що Кривий Ріг продовжують забудовувати кіосками. Малі архітектурні форми — кіоски — продовжують будувати у різних районах Кривого Рогу. Також стало відомо, що у Кривому Розі будують кіоск на місці меморіальної дошки Олександру Васякіну.

Джерело

Новости Кривого Рога