Знову на рейках: на Центральному комбінаті Метінвесту відновлюють залізничний транспорт

Знову на рейках: на Центральному комбінаті Метінвесту відновлюють залізничний транспорт

На Центральний гірничо-збагачувальний комбінат після комплексного капітального ремонту повернувся тепловоз 2ТЕ10М. Машину відновили на Даугавпільському тепловозоремонтному  заводі у Латвії. Техніку використовуватимуть на перевезенні руди з Артемівського кар’єру на переробний комплекс підприємства. Про це повідомили у пресслужбі промислової компанії.

Знову на рейках: на Центральному комбінаті Метінвесту відновлюють залізничний транспорт1 Знову на рейках: на Центральному комбінаті Метінвесту відновлюють залізничний транспорт2

Читайте також: На збагачувальній фабриці Центрального гірничо-збагачувального комбінату провели планово-запобіжний ремонт млинів.

В межах проєкту модернізації провели діагностичні роботи та замінили зношені деталі. Були відремонтовані дизелі з переукладанням  колінчастих валів, замінена шатунно-поршньова група, відремонтовані турбокомпресори та нагнітачі повітря, обладнання систем забезпечення дизелів – масляної, паливної, та системи охолодження. Спеціалісти також  виконали ремонт електричних машин – головних генераторів, тягових електродвигунів, та двох машинних агрегатів. Також, капітально відремонтували екіпажну частину: рами тепловозів, рами ходових візків, колісні пари та ресорне підвішування тепловозів, повністю замінили електропроводку. Виконані й кузовні роботи. Завдяки модернізації були відновлені основні характеристики тепловозу та подовжений термін служби техніки.

Знову на рейках: на Центральному комбінаті Метінвесту відновлюють залізничний транспорт3

А для забезпечення зручної роботи локомотивних бригад, тепловоз укомплектували холодильником, кондиціонером та антивібраційними кріслами, що підвищило рівень комфорту та безпеки для співробітників.

Раніше ми писали: На фабриці огрудкування Центрального ГЗК провели тренінг-інструктаж для електротехнічного персоналу з відпрацюванням практичних навичок організації безпечного виконання робіт в електроустановках.

Джерело

Новости Кривого Рога