Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів

Триває бета-тестування нового мобільного додатку «Зручний маршрут». Цей сервіс  надає можливість кожному мешканцю та гостю міста в режимі реального часу відстежувати міський пасажирський транспорт, планувати поїздки і прокладати маршрути. Всі користувачі можуть давати пропозиції для покращення роботи після знайомства із застосунком.

Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів

Нещодавно з’явився новий мобільний додаток «Зручний маршрут». Він дає можливість кожному користувачеві в режимі реального часу відстежувати міський пасажирський транспорт: автобуси, тролейбуси та приватні маршрути. Це дозволить набагато краще  прокладати маршрути та планувати свої поїздки. Його головна відмінність від багатьох аналогів – безкоштовний доступ та відсутність реклами. З переваг у модулі ще є:  можливість побачити кількість транспорту на маршруті; будувати зручний маршрут виходячи із фактично наявного на лінії транспорту; отримувати в режимі реального часу інформацію про відхилення у роботі транспорту, планові ремонти, та інше.  
 
Зараз він працює у тестовому режимі, до того ж,  розробники надали можливість користувачам вказувати на недоліки та вносити свої пропозиції, щоб зробити його ще зручнішим.  
Аби завантажити  додаток та взяти участь у бета-тесті користувачі як IOS, так і Android можуть завантажити модуль і встановити його за посиланням. 

Якщо виникатимуть питання користувачі можуть переглянути інструкцію за посиланням, або звернутися до Кол-центру за телефоном: 0 (800) 213-255.  Також є інструкція, як побудувати маршрут у додатку. 

Раніше ми писали про презентацію зручного помічника для криворіжців тут.

Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів1

Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів2

Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів3

Зробіть «Зручний маршрут» ще кращим: розробники додатку чекають на пропозиції з покращення роботи від користувачів4

Джерело

Новости Кривого Рога