Фото ДЮСШ№10

З 12 по 14 квітня у Львові відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави». Участь у ньому, зокрема, взяли юні гімнастки з Кривого Рогу, вихованки ДЮСШ№10. Про це повідомили на сторінці у facebook спортивної школи.

Наймолодшим учасницям усього по п’ять років. На цьому турнірі роблять перші кроки професійним шляхом.

Представниці Кривого Рогу привезли зі змагань цілий оберемок нагород і показали чудові результати майже у всіх вікових категоріях:

У віковій категорії 11 років, у багатоборстві та вправах з обручем, булавами «бронза» у Даші Білявської та Лізи Ягупової. Також 2 місце посіла Софія Шелест. «Золото» у вправі зі скакалкою у Віри Жихаревої.

16 медалей на всеукраїнському турнірі у Львові здобули юні гімнастки з Кривого Рогу: імена чемпіонок1 Фото ДЮСШ№10

Серед 10-річних спортсменок «бронза» у вправі з м’ячем у Мілани Забігайло. 3 місце п’єдесталу за вправність з обручем посіла Анастасія Куделя, Віолетта Адаменко, Аріна Заярнюк.

9-річні Злата Матюшенко та Маша Храмова посіли здобули перемогу у  вправі зі скакалкою. «Бронза» за вправу з обручем у Ліани Колесник та Ніколь Передерій.

У віковій категорії 7 років «золото» змагань у вправі з обручем здобула Поліна Білковська.

Кубок за найкращий результат та перемогу у турнірі за вправу з обручем забрала 6-річна Мілана Шикеріна. «Золото» також у Саші Квачевської та Єви Чайки.

Підготували чемпіонок до змагань тренер-викладач з художньої гімнастики Скрипник А.М та тренер-хореограф Лагода С.Ф.

Вітаємо наших спортсменок з чудовими результатами та зичимо подальших перемог у змаганнях.

Раніше ми писали: до дня народження ФК «Кривбас»: ветеранів криворізького футболу запрошують на зустріч.