90 років традицій: у Кривому Розі відсвяткували ювілей музичної школи №1

фото управління преси криворізького міськвиконкому

У Кривому Розі відзначили 90-річчя музичної школи №1 — одного з найстаріших і найавторитетніших мистецьких закладів міста. З нагоди ювілею відбувся великий концерт, який об’єднав на одній сцені різні покоління — від педагогів і випускників минулих років до сучасних учнів. Про це повідомили на сайті криворізької міськради.

У Кривому Розі пройшов ювілейний концерт до 90-річчя музичної школи №1

90 років традицій: у Кривому Розі відсвяткували ювілей музичної школи №11

Музична школа №1, заснована у 1936 році, стала основою для розвитку професійної мистецької освіти на Криворіжжі. Саме на її базі було відкрито музичний коледж, а її випускники сьогодні виступають на провідних сценах Великої Британії, Франції, США та Ізраїлю.

90 років традицій: у Кривому Розі відсвяткували ювілей музичної школи №12

Заступник міського голови Сергій Мілютін привітав колектив закладу від імені міської влади. Він наголосив, що школа є символом традицій і високого рівня мистецької освіти.

«90 років — це ціла епоха таланту та натхнення. Лише за цей рік учні здобули 85 перемог на конкурсах, серед яких 5 Гран-прі. Це підтверджує високий рівень підготовки та професіоналізм педагогів», — зазначив Сергій Мілютін.

Читайте також: У Кривому Розі завершують ремонт музичної школи — однієї з найстаріших у Покровському районі

90 років традицій: у Кривому Розі відсвяткували ювілей музичної школи №13

Додамо, що у місті нині працюють 18 мистецьких шкіл, де навчаються понад 6,5 тисячі дітей. Важливо, що понад тисяча з них із пільгових категорій отримують освіту безкоштовно. Сьогодні у музичній школі №1 навчаються 354 учні на семи відділеннях. 83 дитини здобувають освіту безоплатно. У закладі діють дев’ять творчих колективів, які регулярно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Для безперервного навчання навіть під час повітряних тривог у школі облаштовано укриття на 50 осіб, а також функціонує «Пункт незламності».

90 років традицій: у Кривому Розі відсвяткували ювілей музичної школи №14

Музична школа №1 імені Миколи Лисенка продовжує зберігати традиції та виховувати нові покоління митців, які представляють Україну на світовій сцені.

Раніше ми писали: Учениця музичної школи №1 міста Кривого Рогу Регіна Кулиненко увійшла до лонглиста Національного відбору на «Дитяче Євробачення-2025». Юна вокалістка пройшла попередній етап конкурсу й опинилася серед дітей, які претендували представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Хоча цього разу дівчина не потрапила до фіналу, її участь у лонглисті вважають важливою перемогою і визнанням таланту.

Джерело

Новости Кривого Рога