ФК «Кривбас» втрачає очки і одне місце в турнірній таблиці

В 24 турі чемпіонату УПЛ криворіжці грали з львівським «Рухом». Це був центральний матч туру і завершився він бойовою нічиєю.

Господарі розпочали поєдинок з небезпечнихатак і були близькими до того, щоб відкрити рахунок на перших хвилинах, однак впевнено зіграв наш голкіпер Маханьков.

Криворіжці змогли органзувати небзпечну атаку ближче до середини першого тайму, однак саме наші гравці відкрли рахунок. Практично перед свистком на перерву Бандейра віддав точний пас на Кожушка і Олег, обігравши захисника та воротаря, поцілив у ворота. 0:1.

Львів'яни не знітились, і другу половину зустрічі знову почали з небезпечних моментів, але бракувало влучності. Слід віддати належне криворіжцям, вони теж не відсиджувались у захисті і кілька разів були близькі до подвоєння рахунку, але результату не мали.

Зрештою, в середині тайму, господарі відновили рівновагу. Таллес опинився один на один з голкіпером і не схибив. 1:1.Так поєдинок і закінчився.

"Динамо"(Київ) у своєму матчі міімально виграло у "Олександрії", зрівнявшись за очками з киворіжцями — по 48. Однак у киян є ще дві гри в запасі, тож криворізька команда опустилась на 3 сходинку у таблиці.

Наступний суперник "Кривбаса" — одеський "Чорноморець", який прийматиме нашу команду 20 квітня.