На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину

15 травня ворог накривав артилерійським вогнем Нікопольщину. Під удар потрапила Червоногригорівська громада, та найдужче – сам Нікополь. По місту поцілили майже три десятки снарядів.

В ОВА повідомили про трьох постраждалих. Серед них – 14-річна дівчина. Її госпіталізували, стан нині задовільний. Ще двоє чоловіків, 61 та 42 років, лікуватимуться амбулаторно.  

У місті виникло кiлька пожеж – горіли господарські споруди та об'єкт iнфраструктури.

Побиті 14 п’ятиповерхівок і 7 приватних будинків. Знищена 1 господарська споруда, ще 8 – потрощені. Зачепило й п’ять автівок.

Є руйнування на трьох приватних підприємствах та СТО.

Ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих обстрілів.

На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину0 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину1 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину2 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину3 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину4 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину5 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину6 На Дніпропетровщині в результаті ворожих обстрілів поранено дитину7

Джерело

Новости Кривого Рога