13-14 квітня у Черкасах проходив ХХІ Чемпіонат України з Фунакоші Шотокан Карате. На татамі виходили найкращі спортсмени з 10 областей України. Серед них були і криворіжці, які продемонстрували неймовірну жагу до перемоги та завоювали 189 медалей. Про це повідомила Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате.

У скарбниці команди з 80 учасників 64 золоті, 74 срібні та 51 бронзова відзнака. До того ж Вікторію Пасєку визнали кращою спортсменкою серед юнаків, Яну Федій — кращою серед дорослих та кращою суддею змагань, а кращим спортсменом серед дорослих став  Владислав Наместніков.

Кращим тренером змагань визнали Антона Ємельянова. Його професіоналізм, мудрість, енергія та вміння навчати стали ключовими факторами у досягненні успіху.

У загальнокомандному заліку збірна Дніпропетровської області посіла перше місце.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм успіхів на 24 Чемпіонаті світу, який відбудеться в Індії, Гоа у листопаді цього року.

Нагадаємо, що криворізькі рукопашники повернулися з Чемпіонату України  з десятком високих нагород.

Наполегливість, майстерність та бажання перемогти: криворіжці отримали перепустки на чемпіонат світу з Фунакоші Шотокан Карате1