Під Водяним на Донеччині загинув солдат із Криворіжжя Андрій Куженко

Під Водяним на Донеччині загинув солдат із Криворіжжя Андрій Куженко0

Андрій Михайлович Куженко — уродженець Криворізького району. 27 червня 2023 року чоловікові мало би виповнитися 44 роки.


Під час повномасштабного вторгнення Андрій Михайлович служив водієм стрілецького відділення. Останнім часом захисник виконував бойові завдання на донецькому напрямку фронту. 11 травня під час одного із таких завдань чоловік загинув. Це сталося поблизу Водяного Донецької області.


Під Водяним на Донеччині загинув солдат із Криворіжжя Андрій Куженко1   Під Водяним на Донеччині загинув солдат із Криворіжжя Андрій Куженко2


Про загибель земляка повідомили у спільноті Широківської громади. Прощання із солдатом Андрієм Куженком відбудеться завтра, 18 травня, о 13:00 у селищі міського типу Широке за адресою вул. Захисників Вітчизни, 28.


Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Криворізького району. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога