До 30-річчя Конституції України Укрзалізниця підготувала сюрприз для мандрівників, які збирають залізничні відмітки. Упродовж тижня пасажири з Кривого Рогу, які прямують до столиці або подорожують транзитом, мають нагоду поповнити свої колекції унікальним штампом.
Ексклюзивний святковий штамп ставитимуть лише з 28 червня до 5 липня і тільки на Центральному залізничному вокзалі Києва. Отримати відмітку можна в офіційний «Паспорт мандрівника».
Якщо плануєте поїздку до Києва найближчими днями, обов'язково беріть із собою дітей та їхні залізничні паспорти. На столичному вокзалі потрібно знайти залізничних янголів, які й допоможуть засвідчити святкову подорож унікальним відбитком. Кількість днів для збору цього штампа обмежена, тож варто поспішити.
Нагадаємо, раніше ми писали, що «Укрзалізниця» запускає «Паспорт мандрівника» для дітлахів.
