Троє чоловіків викрали у жителів Дніпропетровщини 11 машин

У 2018 році троє чоловіків викрали у жителів Дніпропетровщини 11 машин. Після чого вони збували авто чоловікові, які їх продавав. Прокуратура області затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи.

З червня по вересень 2018 зловмисники викрали 11 авто на суму майже на один мільйон гривень. Правоохоронці встановили, що за допомогою спеціального обладнання та інструментів злочинці розкривали двері в авто, заводили двигун і зникали на викраденій машині. Після чого чоловік, який знав про злочинне походження транспорту, надалі продавав автомобілі іншим людям.

Цього чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності. Його справу розслідують за статтею 198 «Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом» КК України. Йому загрожує до трьох років в’язниці.

Крім того, в ході обшуків в будинках фігурантів правоохоронці вилучили 116 патронів без дозволу.

Керівника злочинної групи судять за частиною 2 статті 289, частиною 3 статті 27, частиною 3 статті 289 «Організація незаконного заволодіння транспортними засобами», і частини 1 статті 263 «Носіння, зберігання, придбання, передача або збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу» КК України. Справа його спільника розслідують за частиною 2, 3 статті «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно організованою групою, якщо воно завдало великої матеріальної шкоди», і частини 1 статті 263 «Носіння, зберігання, придбання, передача або збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу »КК України.

Справа ще одного учасника групи розслідують за частиною 2, 3 статті 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно організованою групою, якщо воно завдало великої матеріальної шкоди» КК України.

Учасникам угрупування загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна. На даний момент судовий розгляд триває.

Новости Кривого Рога