У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів

6 травня у парку імені Мершавцева, що у Центрально-Міському районі, більше двох десятків спортсменів розпочали сезон змагань із настільного тенісу. Взяти участь у грі на свіжому повітрі можуть абсолютно всі охочі. Проходять ігри щосуботи, реєстрація на них стартує о 10:00. Найвправніших нагороджують грамотами та тематичними подарунками.

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів

Погожий суботній ранок 6 травня відкрив традиційний щорічний сезон змагань із настільного тенісу у парку імені Мершавцева. Проводять їх щосуботи в теплу пору року уже десять років поспіль, тому й відкриття – ювілейне, десяте. Взяти участь у захопливій грі на свіжому повітрі може кожен охочий житель або гість міста.

«Я вже десять років організовую подібні заходи. Допомагає мені в цьому керівництво парку та їх спонсори. Посеред тижня, в будні дні грають в основному пенсіонери, а от на вихідних приходить і молодь. Тому й проводимо змагання по суботах. Приходять різні люди. У нас тут йде боротьба між молоддю та пенсіонерами. Боротьба завзята, суперники всі сильні. Я тут і тренер, і суддя, і граючий тренер. За потреби, можу і навчити, і показати, як правильно грати, а якщо треба – і ракетку подарую», — розповів організатор змагань Олександр. 

Стартував перший день турніру із ігор два на два, а пізніше перейшли до одиночних партій. Звичайні поєдинки проходять по три сети, а півфінали і вище – по п’ять. Гра триває, в середньому, 15 хвилин. Реєстрація на них щосуботи розпочинається о 10:00, а самі змагання стартують об 11:00. Обмежень для участі в них немає, варто бодай трохи вміти відбивати м’яч. За підсумками турніру найвправніших нагороджують грамотами та тенісистькими подарунками: чохлами, мячиками тощо, а переможець стає володарем перехідного кубку.

Серед гравців, які відкривали турнір був і Владислав, який розповів про своє захоплення: «Я працюю гірничим рятувальником. У нас в загоні також є тенісні столи, ми там займаємось. Сьогодні не міг не скористатися відкриттям сезону та прийшов пограти в парку. Дві гри ми вже програли, дві виграли, глянемо, що буде далі. Тут дуже сильні суперники, є і кандидати, і майстри спорту. Але воно і добре, адже грати варто із сильними гравцями. Торік із моїм напарником стали парними переможцями. Я самоучка, займатися почав десь років 10 тому».

Нагадаємо, цього дня у Кривому Розі проходив і Відкритий чемпіонат міста для ветеранів та сеньйорів більярдного спорту.

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів1

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів2

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів3

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів4

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів5

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів6

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів7

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів8

У центральному парку Кривого Рогу стартував ювілейний десятий сезон змагань із настільного тенісу серед любителів9

Джерело

Новости Кривого Рога