Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля

Вдень 12 травня у Інгулецькому районі сталося ДТП. Водій легковика на перехресті не пропустив іншого учасника дорожнього руху, який їхав по головній дорозі. Внаслідок удару отримала ушкодження одна із пасажирок, яку забрала швидка. Наразі на місці працюють правоохоронці, що встановлюють всі обставини події.

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля

12 травня близько 14:00 вулицею Панаса Мирного в напрямку Центру дитячої творчості ПівдГЗК рухався легковик Кіа Sportage. В його салоні перебували водій та його дружина-пасажирка. Як зізнався сам керманич, під’їжджаючи до перехрестя з вулицею Кармелюка, він не помітив знак «Поступись дорогою».

У цей час вулицею Кармелюка в напрямку Південного проспекту їхав Opel Zafira. В його салоні також перебував водій із дружиною. Оскільки керманич рухався головною дорогою, то не очікував та не встиг зреагувати на появу іншої автівки. 

Удар прийшовся в район правих передніх дверей Кіа. Від зіткнення обидва легковики вилетіли на узбіччя, зносячи встановлені там дорожні знаки, внаслідок чого знак пішохідного переходу застряг прямо в капоті однієї із машин. 

У місці, куди прийшовся удар саме знаходилася пасажирка Кіа. Її доставили до лікарні медики, які оперативно опинилися на місці події. Для неї все обійшлося лише синцями та забоями – серйозних травм вдалося уникнути. 

Opel отримав значні пошкодження передньої частини. Наразі на місці події працюють правоохоронці, які встановлюють усі її обставини.

Нагадаємо, нещодавно аварія на одному із перехресть у Саксаганському районі міста завершилася переворотом однєї із автівок на дах. 

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля1

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля2

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля3

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля4

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля5

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля6

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля7

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля8

Зніс дорожній знак: на одному із перехресть Кривого Рогу зіткнулися два автомобіля9

 

Джерело

Новости Кривого Рога