Криворіжців запрошують обговорити підвищення проїзду в маршрутках

Адмін

У Кривому Розі пройдуть громадські слухання, на яких обговорять питання підвищення тарифу на проїзд в маршрутних таксі.

Проведення громадських слухань з обговорення проекту регуляторного акту – рішення міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу відбудеться 21 грудня, о 15:00 в приміщенні КП «швидкісний трамвай» (“Площа праці”).

Контроль за проведення слухань покладено на заступників міського голови Олександра Катриченко і Геннадія Шаповалова. За підготовку громадських слухань відповідають начальник відділу транспорту і зв’язку Сергій Сиротюк і начальник управління підприємництва Ірина Рижкова.

Як ми писали раніше, в середині листопада перевізники вийшли на мітинг під стіни міськвиконкому з вимогою підняти вартість проїзду в маршрутках. В руках вони тримали плакати з вимогою підняти тариф до 10 грн.

Після такої заяви маршрутників, кріворожанін зареєстрував петицію з вимогою створити комісію, щоб дізнатися реальний пасажиропотік. На думку автора петиції Анатолія Родзяка, навіть тариф в 6 грн. – необґрунтований і навіть завищений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *