Сторінка підготовлена до печаті Сторінка для відправки на пошту Повноекранний режим сайту
 
Місто Кривий Ріг


Події в місті


Місцева влада


Законодавство
Офіційне джерело інформаціі про законодавство в місті Кривому Розі, законодавчі акти по структурних підрозділах виконкому Криворізької міської ради.


Інформаційна база
Інформація для мешканців та підприємств міста, стан інвестиційного середовища, державні закупівлі та про об`єднання громадян.


Підрозділи виконкому
Інформація від підрозділів виконавчого комітету Криворізької міської ради.


Користувачеві
Офіційний сайт міста Кривого Рогу створено як офіційне та достовірне джерело інформації про життя та події в місті.
На сайті Ви також знайдете безліч корисної інформації та законодавчих актів.

Як користуватись:
Що Вам надає реєстрація

Продивитись карту сайту

2010-2013, Виконавчий комітет Криворізької міської ради


Загальна інформація про місто Кривий Ріг

Загальна інформація про місто Кривий Ріг

Перша офіційна письмова згадка про Кривий Ріг знайдена в "Розписі заснованих поштових станцій по річці Інгулець від Кременчука до Херсона" і датована 27 квітня (8 травня) 1775 року.

У XVIII столітті Кривий Ріг став великим запорізьким поселенням у складі Інгулецької паланки Запорізької Січі, з першої третини XIX століття - перетворено на військове поселення. У 1860 році Кривий Ріг набув статусу містечка у складі Херсонської губернії, а з 1919 року Кривий Ріг - повітове місто у складі Катеринославської губернії.

Свою назву місто отримало від форми кривого мису (рогу) на злитті річок Інгулець і Саксагань, де було засновано перше поселення. За іншою версією назва виникла від запорізького козака Рога, прозваного "Кривим", що оселився у цьому мальовничому місці.

Зараз місто Кривий Ріг займає територію площею 430,0 км2 і має протяжність з півночі на південь 126 км (найбільша в Європі) та ширину до 20 км .

Географічне положення міста – 47055' північної широти, 33015' східної довготи.

Криворіжжя - один із найбагатших на корисні копалини районів України. Більшість із відомих родовищ пов'язана із стародавніми породами Українського щита. Найбільш важливими серед них є рудні родовища, поклади бурого вугілля, мармуру, доломітів (40% балансових запасів України), покрівельних та талькових сланців, сурику, охри, мумії, будівельних пісків, суглинків, скандію, ванадію та ще близько 40 елементів таблиці Менделєєва, комплексне використання яких дозволить забезпечити добробут майбутніх поколінь громадян України.

У наш час у Кривбасі добуваються три основні промислові типи залізних руд: багаті руди, які безпосередньо використовуються у металургії, магнетитові і окислені залізисті кварцити, які потребують збагачення. Багаті руди залягають головним чином серед окислених кварцитів, утворюючи близько 300 рудних покладів. Вміст заліза в них більш як 46%, шкідливих домішок - соті долі відсотка. Добувають їх переважно підземним способом.

Загальні розвідані запаси залізних руд у Кривбасі складають понад 32 млрд.тонн.

Крім того, на Криворіжжі є і унікальне у своєму роді виробне каміння, представлене променистим кварцом - різноманітні природні "котячі", "зміїні", "соколині", "тигрові очі" та криворізька яшма.

Криворіжжя багате і мінеральними водами як питними лікувально-столовими, так і лікувальними (радоновими, сірководневими, залізистими та водами, багатими на йод і бром) для зовнішнього призначення, які за хімічними властивостями близькі водам П'ятигорська та Цхалтубо.

Кривий Ріг – місто обласного підпорядкування Дніпропетровської області, розташоване в центральній частині Українського кристалічного масиву у степовій зоні України на злитті річок Інгулець і Саксагань, які входять до басейну р.Дніпро.

Економічний потенціал міста представляють понад 12,6 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб та майже 78,5 тисяч підприємців - фізичних осіб.

Сучасний Кривий Ріг - це велике індустріальне місто, про що свідчить той факт, що місячний обсяг виробництва промислової продукції дорівнює аналогічним показникам столиці України міста Києва.НАДІСЛАТИ ЗАПИТАННЯ У КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР 


 


Події

Дата події: 24.09.2014

Відбулося пленарне засідання LI сесії міської ради  подробиці


Ресурсний центр

Гаряча лінія Виконкому

Державні сайти

Реєстраційна палата

Муніципальний центр послуг

Публічна Інформація
Новини
Від 30.09.2014
А.Гальченко: «Я переконаний, що міська програма капітально-відновлювальних ремонтів тролейбусів буде продовжуватися і далі, адже ми не лише створюємо нові комфортні машини, але й зберігаємо та надаємо робочі місця»
Від 26.09.2014
Портал `Криворізький ресурсний центр` пропонує ресурс `Туристичні маршрути`
Від 25.09.2014
Юрій Вілкул:«Міське господарство - об’єкти житлово-комунальної сфери, тепло-водо та газопостачання на 100% готові до роботи в осінньо-зимовий період»

Анонси подій
Подія 02-03.10.2014
Другий Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку
Подія 19, 24.09.2014
Про скликання ХLІ сесії міської ради VІ скликання
Подія 12.09.2014
Cвяткування Дня фізичної культури та спорту Центрально-Міського району

Банківські котирування

Погода в місті

Опитування
Яким чином організовано змістовне дозвілля та відпочинок Ваших дітей влітку 2014 року?
  •  У дитячому закладі відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітнього навчального закладу
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Слава» (Херсонська обл. м.Скадовськ)
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» (Кіровоградська обл. с.Гурівка)
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Корчагінець» (с.Валове)
  •  Інший оздоровчий табір
  •  У таборах, пансіонатах, зонах відпочинку від підприємств міста
  •  У близьких родичів за межами міста
  •  Разом з батьками в лісовій зоні
  •  Разом з батьками на морі
  •  Інший вид відпочинку

 
 

Розробник сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»