13 травня у Кривому Розі відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юніорів і юніорок та серед юнаків і дівчат. У ньому взяли участь 103 спортсмена 2005-2007 та 2010-2012 років народження. З вихованцями криворізьких шкіл та клубів змагалися бійці з Дніпра, Жовтих Вод та з Миколаївської області. За командними результатами криворізькі спортсмени ДЮСШ №9 посіли друге місце.

Чудово виступили усі заявлені спортсмени змагань. Та за кількістю перемог у лідери вийшла команда гостей із Дніпра. На п’єдесталі пошани перше командне місце вибороли вихованці клубу «ДЗЮДО-80». В них найбільша кількість медалей вищого ґатунку в двох вікових категоріях.

Почесне друге командне місце посіла команда криворізької ДЮСШ №9. Вихованці спортивного навчального закладу вибороли 19 нагород різного ґатунку.

На третьому місті опиналась також команда гостей нашого міста. Вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи взяли на чемпіонаті 10 нагород.

«Приємно, що в нас така велика і сильна дзюдоїська сім'я. Україна переможе, — зазначили у Федерації дзюдо Кривого Рога. — Дуже вдячні нашим ЗСУ, за те що можемо проводити змагання».

На відкритому чемпіонаті міста з дзюдо криворізька команда здобула призове місце1