Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги

27 травня стало відомо про викриття та затримання групи осіб, які поширювали у Кривому Розі злочинний вплив та займалися вимаганням. Для отримання неіснуючого боргу ватажок групи разом зі своїми поплічниками застосовували не тільки психологічний тиск, а й насильство. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги

Певний час кримінальний елемент у статусі так званого «смотрящого» займався поширенням у місті «злодійських законів». Зловмисник особисто визначав коло поплічників, які за це відповідали, координував їхню діяльність, збирав отримані у незаконний спосіб кошти та розподіляв їх між членами злочинної групи.

Одним із методів незаконного заробітку виступало вимагання. Використовуючи свій злочинний вплив, «смотрящий» зі спільниками вимагав у двох криворіжців 2 000 доларів США неіснуючого боргу. Зустрічаючись із чоловіками, вимагачі застосовували не тільки психологічний тиск, а й грубу силу. У страху за своє життя потерпілі були змушені віддати злочинцям кошти. 

Викрили «смотрящего» із двома поплічники службовці слідчого Управління поліції Дніпропетровщини за оперативним супроводом Департаменту карного розшуку. Фігурантам повідомили про підозри за частиною 4 статті 189 та частиною 1 статті 255-1 Кримінального кодексу України «Вимагання та поширення злочинного впливу».

Затриманим загрожує до 12 років за ґратами із конфіскацією майна. Очікуватимуть на завершення слідства та вирок суду ватажок із товаришами під вартою без права внесення застави. 

Нагадаємо, у лютому СБУ затримала попередника «смотрящого», який майже 10 років тероризував місто. 

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги1

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги2

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги3

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги4

Правоохоронці викрили «смотрящего» за Кривим Рогом, який зі спільниками «вибивав» неіснуючі борги5

Джерело

Новости Кривого Рога