У Жовтих Водах 7-8 жовтня пройшов кубок міста з автокросу. У перший день пройшли тренувальні заїзди, а у другий власне перегони та нагородження переможців. До участі долучилися спортсмени з Кривого Рогу, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Кременчука, Жовтих Вод. Чемпіоном став наш земляк. Про його досягнення повідомили у спільноті «Автокрос Кривий Ріг» у Фейсбуці.

7-8 жовтня у Жовтих Водах зібралися автогонщики, які показали, що таке справжня швидкість та адреналін. Змагання проходили у форматі клубного змагання. Участь у перегонах взяли пілоти з Кривого Рогу, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Кременчука, Жовтих Вод. Водили вони кузовні автомобілі різних класів 8, 8С, 10, 12 класів, багі 2 та 3 залікової групи, а також дитячі багі.

Заїзди проходили на околицях Жовтих Вод. Трасу готували протягом 1,5 місяця.

Криворізький пілот Микола Скубський захоплювався автоперегонами з дитинства, а брати участь у заїдах почав 3 роки тому.  На цих змаганнях чоловік здобув перемогу.

Про перемогу криворізької команди волейболістів на турнірі у Дніпрі ми писали тут.

Справжня швидкість і адреналін: криворіжець Микола Скубський переміг на змаганнях з мотокросу1