В Кривому Розі почали підготовку до опалювального сезону

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі тривають роботи з підготовки до чергового опалювального сезону — продовжуються капітальні, поточні ремонти котелень, встановлення генераторів на об’єкти тепло-водопостачання та запроваджуються нові проєкти з ізоляції мереж

120523 2 min

Кривий Ріг готується до нового опалювального сезону 2023/24. Теплогенеруючі підприємства планують замінити 13 км та зробити ізоляцію 58 км мереж теплопостачання, виконати капітальний ремонт, реконструкцію та заміну 8 котлів у котельнях.

Задля подальшого зміцнення міської інфраструктури та підготовки до нового опалювального сезону місто закупить додаткові генератори та спецтехніку.

На одній із котелень, що обслуговує 21 житловий будинок та 4 бюджетні заклади Центрально-Міського району, забезпечує теплом житловий масив по вул. Свято-Миколаївській, Українській та Староярмарковій, виконуються регламентні роботи з підготовки обладнання і теплових мереж до роботи в новому опалювальному сезоні.

У березні було розпочато капремонт котла ТВГ-8М № 2, який завершать до початку опалювального сезону. Також, планується виконати реконструкцію теплової схеми котельні зі встановленням котлових та мережних насосів з впровадженням схем частотного регулювання.

Це дозволить під час опалювального сезону на цій котельні зекономити електроенергії близько 3 млн. грн.

Також, з метою здійснення заходів енергозбереження, КП «Криворіжтепломережа» заплановано виконати капітальний ремонт 29,5 тис. п.м. теплової ізоляції теплових мереж.

Станом на сьогодні вже виконано капремонт 3,6 тис. п.м. теплової ізоляції теплових мереж у Металургійному та Довгинцівському районах.

Крім того, з міського бюджету виділені кошти на закупівлю 21 одиниці спеціалізованої техніки: автоцистерни, самоскиду, двох вантажних автомобіля з краном-маніпулятором, тягача, екскаватора-навантажувача, підйомника автомобільного.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога